אודות

פעמי גליל היא חברת טיולים קטנה ומיוחדת במינה מהגליל העליון. אנחנו מוציאים קבוצות מטיילים מכל הארץ ותרים את ארץ-ישראל, לאורכה ולרוחבה. חברתנו מתמחה בגישה תיירותית אישית, כנה וצנועה שמשתלבת במקום בו אנו מטיילים.
אנחנו מציעים מסלולי טיול, מוזיקה טובה, אוכל טעים ומה שביניהם… אנחנו מדריכים בעיקר בגליל אבל תמצאו אותנו גם בשאר חלקי הארץ.
הטיולים שלנו מתאימים לקהל יעד המורכב מיחידים וקבוצות, גימלאים, ותיקים, צוותי עבודה, משפחות ועוד.
מלבד טיולים וסיורים, יש לנו ”חבילות אירוח” המשלבות טעימה תרבותית וקולינרית מהפסיפס התרבותי הייחודי של אזור הגליל. פריסות אוכל בסגנון דרוזי/בדואי ועד לפריסה של תבישילי קדירה בסיר ”פויקה”!!

כל אחד יחיד ומיוחד! מה הופך אותנו למיוחדים עבור האירוע שלכם?
מסלולים מוזיקליים – מסלול טיול שמשלב בתוכו קונספט מוזיקלי!!  מסלול כזה מתאים ומומלץ לאירוע משפחתי מיוחד, כמו: מסיבת רווקים עם סבא, סיור בעקבות משורר.ת או פזמונאי, טיול לפני גיוס, טיול בר מצווה ועד מפגש חברים…
מסלולי VIP  – טיולים ומסעות ייחודיים ברגל ובאופניים בשילוב עבודה קבוצתית להתפתחות והעצמה אישית. מתאים למנהלים ומקבלי החלטות בארגון שלא מסתפקים במה שיש ורוצים בעיקר מעצמם, קצת יותר.
ערבי שירה וזמר – אנו מפיקים ערבי שירה בליווי מצגת מילים והגברה איכותית, עם כלי נגינה מרתקים מרחבי העולם!
כל טיול או אירוע שאנחנו מובילים מקבל יחס אישי ומלא אהבה. אנחנו נעשה את הכל בשביל שהאירוע/טיול שלכם יהיה מוצלח!! אנחנו תמיד מחפשים איך לעשות את הדברים אחרת, לחשוב ”מחוץ לקופסא”, להיות מגוונים, אטרקטיביים ורלוונטיים עבור הלקוחות שלנו.
כנסו קודם לשמוע מה אומרים עלינו ורק אז, דברו איתנו.

הצוות שלנו

oren
אורן – מנהלת תפעול

אורן גורלי הלוי – מנהלת תפעול וקשרי לקוחות. אחראית על הפעילות השוטפת ב”פעמי גליל” – מסלולי טיול בהתאמה אישית.
שיחת טלפון אחת עם אורן והיא תיקח אתכם יד ביד, תקשיב לרצונות שלכם ותתפור לכם במדויק את הטיול הבא שלכם. אורן: [email protected]

Zacki Halevi
זכי הלוי – הדרכה


זכריה הלוי (זכי)
– מייסד פעמי גליל, יליד 1970, נשוי + 2.
גר בגליל. בעבר, עבד כמדריך חבורות רחוב בחיפה וכמדריך קידום נוער בדרום ת”א.
זכי למד ערבית והיסטוריה של המזרח התיכון. הנחיית קבוצות באוני’ תל אביב ומוזיקה שורשית באוני’ בר-אילן. כיום, מורה דרך מוסמך (משרד התיירות) ומדריך ”תו תקן” מטעם משרד החינוך. זכי מנגן על כלי נגינה מיוחדים. ביניהם: נבל פה, יוקלילי ומפוחית. את אהבתו הגדולה למוזיקה זוכה להכיר כל מי שמטייל איתו בדרכים.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com